Białystok: Wschodni Kongres Gospodarczy o ekologicznej produkcji surowców

Tadeusz Truskolaski prezydent Białegostoku

Białystok: Wschodni Kongres Gospodarczy o ekologicznej produkcji surowców

    w tym roku w Białymstoku nie zabraknie również sesji tematycznych dot. ekspansji sieci handlowych

bogata baza surowcowa, ekologiczna produkcja surowców

Eksperci z branży spożywczej będą również dyskutować na temat współpracy przemysłu i rolnictwa w kontekście szansy na sukces polskiej żywności. W tym bloku tematycznym zostaną poruszone tak istotne kwestie jak: grupy producenckie jako odpowiedź na współczesne wyzwania globalizujących się rynków; wsparcie przemysłu dla rolnictwa elementem podnoszenia konkurencyjności produkcji żywnościowej czy przewagi sektora żywnościowego – bogata baza surowcowa, ekologiczna produkcja surowców.

ekspansja zagraniczna polskiego sektora spożywczego

Podczas debat dotyczących ekspansji zagranicznych polskiego sektora spożywczego i dywersyfikacji rynków zbytu, zostaną poruszone ważne kwestie związane z napiętą sytuacją polityczno-gospodarczą za naszą wschodnią granicą, która zachęca przetwórców i producentów do szukania nowych rynków zbytu.

Paneliści zastanowią się wspólnie nad tym czy dywersyfikacja kierunków eksportowych to biznesowa konieczność czy szansa na rozwój? Należy spodziewać się ciekawej wymiany zdań ekspertów podczas sesji dot. efektywnych strategii promocji i wsparcia eksportu polskich produktów spożywczych oraz roli administracji rządowej w otwieraniu nowych rynków.


Wschodni Kongres Gospodarczy odbędzie się w Białymstoku 18-19 wrześnie 2014 r.Wschodni Kongres Gospodarczy odbędzie się w Białymstoku 18-19 wrześnie 2014 r.

jeden z najbardziej doświadczonych organizatorów

Grupa PTWP, jeden z najbardziej doświadczonych organizatorów imprez biznesowych w kraju – z Europejskim Kongresem Gospodarczym na czele, organizuje Wschodni Kongres Gospodarczy, który odbędzie się w dniach 18-19 września 2014 r. w Białymstoku. Podczas forum odbędzie się kilka debat poświęconych problemom sektora rolno-spożywczego w Polsce.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Steviaparaguaya S.A. Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *