Ewa Minda-Korczak o najważniejszym spotkaniu branży gastronomicznej

dyrektor marketingu Telepizza Poland Ewa Minda-Korczak

Ewa Minda-Korczak o najważniejszym spotkaniu branży gastronomicznej

    w ubiegłorocznej edycji Food Business Forum uczestniczyło ponad 200 osób z całej Polski

znajdują się prezesi oraz przedstawiciele kadry zarządzającej

Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum gromadzi ok. 200 uczestników, w gronie których znajdują się prezesi oraz przedstawiciele kadry zarządzającej i menadżerowie odpowiedzialni za zakupy, rozwój i inwestycje w sieciach gastronomicznych, właściciele restauracji, kawiarni, barów, kompleksów restauracyjno-hotelowych, firm cateringowych, a także przedstawiciele wiodących producentów, dystrybutorów oraz usługodawców dostarczających najnowsze technologie i urządzenia dla sektora HoReCa.

uważam, że takie konferencje są bardzo ciekawe

Uważam, że takie konferencje są bardzo ciekawe dlatego, że łączą restauratorów, kupców i producentów – powiedziała dyrektor marketingu Telepizza Poland Ewa Minda-Korczak o najważniejszym spotkaniu branży gastronomicznej. W ubiegłorocznej, jedenastej edycji Food Business Forum uczestniczyło ponad 200 osób z całej Polski.
Tegoroczna edycja dbędzie się 28 października 2014 r. w Sheraton Warsaw Hotel.wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych

Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum to nie tylko prelekcje i dyskusje panelowe, ale także wyjątkowe miejsce spotkań i kontaktów biznesowych. W tym roku, po raz kolejny imprezie towarzyszyć będzie BUSINESS SPEED DATING.

To miejsce wielu indywidualnych, szybkich i rzeczowych spotkań, w którym do dyspozycji dostawców produktów, urządzeń lub usług obecni są „kupcy” odpowiedzialni za zaopatrzenie i inwestycje w największych sieciach gastronomicznych.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Steviaparaguaya S.A. Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *