Hampton by Hilton Warsaw Airport oferuje atrakcyjne ceny

Aldona Dumała Hampton by Hilton Warsaw Airport

Hampton by Hilton Warsaw Airport oferuje atrakcyjne ceny

    znaczenie ma tu również lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Lotniska Chopina

sześć miesięcy i już ponad 18.000 gości

W ciągu sześciu miesięcy nasz hotel odwiedziło 18 329 osób, w tym 309 dzieci, a 224 gości przyjechało do Hampton by Hilton Warsaw Airport bez uprzedniej rezerwacji pokoju. Średnie obłożenie w tym czasie w tygodniu wynosiło około 75 proc., a najwięcej osób wybierało nasz hotel we wtorki i środy – frekwencja w hotelu wynosiła wtedy około 90 proc. Obłożenie w tym samym okresie podczas weekendów oscylowało w granicach 50 proc. – mówi Aldona Dumała, dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport.

największa liczba hotelowych gości to Polacy

Wśród narodowości największa liczba hotelowych gości pochodziła z Polski i wyniosła 9 723 osoby. Inna liczna narodowość wśród odwiedzających to Amerykanie w liczbie 1 656, co naszym zdaniem ma związek z faktem, że Hampton by Hilton reprezentuje sieć doskonale znaną i docenianą przez obywateli Stanów Zjednoczonych. Pozostałe kraje, których obywateli gościmy to głównie państwa europejskie – dodaje Aldona Dumała.


Hampton by Hilton Warsaw Airport oferuje atrakcyjne cenyHampton by Hilton Warsaw Airport oferuje atrakcyjne ceny

hotel jest w odległości 800 metrów od Lotniska Chopina

Hotel Hampton by Hilton Warsaw Airport mieści się w Warszawie przy ulicy 17 Stycznia 39F, w odległości 800 metrów od Lotniska Chopina. 116 nowoczesnych i funkcjonalnych pokoi, przestronny parking, bar czynny całą dobę oraz bezprzewodowy internet dostępny na terenie całego obiektu – wszystko to zapewnia gościom maksimum satysfakcji i komfortu.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem cukru i wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *