HoReCa: Śniadanie hotelowe to najlepsza wizytówka hotelu

Michał Miernik HACCP Advisor HotelPRO

HoReCa: Śniadanie hotelowe to najlepsza wizytówka hotelu

    w formie zamówień a’la carte, dając do wyboru klasyczne zestawy

na śniadaniu muszą być sprzyjające jego potrzebom potrawy

Gość biznesowy na ogół jest naszym gościem przez dzień lub dwa, a charakter jego pracy sprawia, że żyje na wysokich obrotach, przez co potrawy podawane na śniadaniu muszą być sprzyjające jego potrzebom. Na przykład podajmy owoce już wyfiletowane zamiast całych. Pomidory, ogórki, rzodkiew itd. krójmy w plasterki, a nie w ćwiartki czy ósemki – tak by można było je położyć na kanapkę i wyeliminować tym samym ewentualne zagrożenie ochlapania świeżo wyprasowanej koszuli.

dla gościa biznesowego to jedyna styczność z gastronomią

Gwarantuję, że taka troska o detale zaprocentuje zadowoleniem gościa i w dużej mierze sprawi, że do nas wróci. Przykładów dbałości o naszych konsumentów można by podać jeszcze wiele, ale kluczem do zrozumienia ich potrzeb jest odrobina empatii. Dla gościa biznesowego śniadanie jest często jedyną stycznością z hotelową gastronomią, dlatego zachęcam dyrektorów hoteli, menadżerów gastronomii, a może nawet innych działów do korzystania ze śniadania hotelowego i obiektywnej oceny praktyczności podawanych potraw.


stewia pastylki naturalny słodzikstewia w pastylkach jako niskokaloryczny, natuiralny słodzik dla gościa hotelowego

dlatego starajmy się mieć te produkty na bufecie

Turysta natomiast jest gościem, który odwiedził nasz obiekt z całą rodziną i będzie często „celebrował“ śniadanie. Tacy goście przyjechali do hotelu po to, by odpocząć, wyciszyć się i zwolnić tempo w jakim żyją na codzień. Asortyment bufetu również musi sprzyjać potrzebom pociech naszych gości. Dzieci zawsze chętnie zjedzą parówki, chudą wędlinę, twarożek na słodko, płatki z mlekiem, dlatego starajmy się mieć te produkty na bufecie.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem cukru i wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *