HoReCa: Specjalnie w tym celu firma Samsung prezentuje Smart Business TV

Samsung Smart Business TV

HoReCa: Specjalnie w tym celu firma Samsung prezentuje Smart Business TV

    Business TV gwarantuje 16 godzinny tryb pracy i trzyletnią gwarancję

zdecydowanie zwiększa to czas jej kontaktu z klientem

Urządzenia Smart Business łączą w sobie cechy typowe dla telewizora konsumenckiego z funkcjonalnością monitora biznesowego. Poza standardowymi portami HDMI, RGB, gniazdem USB, tunerem telewizyjnym oraz uchwytem mocowania na ścianie, posiadają one funkcję prezentowania oferty działalności, aktualnych promocji, czy wiadomości w formie tekstu, filmów wideo lub zdjęć.

Dzięki temu rozwiązaniu przykładowo klientom oglądającym w lokalu program telewizyjny, mogą wyświetlać się na tym samym ekranie w tym samym czasie przygotowane przez nas wcześniej informacje o ofercie. Zdecydowanie zwiększa to czas jej kontaktu z klientem.

znaleźć ponad 200 gotowych szablonów

Urządzenie jest bardzo łatwe i intuicyjne w obsłudze. Treści do wyświetlenia można przygotować samodzielnie dzięki darmowej aplikacji MagicInfo Express. Aplikacja jest dostępna na komputery PC, smartfony oraz tablety. Można w niej znaleźć ponad 200 gotowych szablonów wyświetlania ofert, przygotowanych z myślą o różnych branżach, w tym gastronomicznej oraz hotelarskiej.


Samsung Smart Business TV

efektywnie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

Wystarczy wybrać interesujący nas szablon, wpisać tekst oraz wybrać zdjęcia lub pliki wideo do wyświetlenia. Ponadto można tworzyć własne szablony. Dzięki połączeniu WiFi prezentację można błyskawicznie przesłać na ekran Smart Business TV.

Urządzenie efektywnie pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, które normalnie przeznaczone zostałyby na projekty graficzne, druk plakatów, bądź ulotek.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Steviaparaguaya S.A. Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *