Jacek Ostrowski prezes spółki North Food Polska o planach powiększenia sieci

prezes spółki North Food Polska Jacek Ostrowski

Jacek Ostrowski prezes spółki North Food Polska o planach powiększenia sieci

    jak dowodzić statkiem wypływającym na podbój rynku?

intensywny czas oraz dużo nowych planów do realizacji

Po okresie konsolidacji i restrukturyzacji naszego formatu powróciliśmy do intensywnego rozwoju. W ostatnich 6 miesiącach otworzyliśmy 5 nowych restauracji. Są to zarówno otwarcia w nowych galeriach handlowych, tak jak w przypadku Riviery w Gdyni, City Center w Poznaniu czy Galerii Amber w Kaliszu, ale wchodzimy również do już istniejących jak to miało miejsce w przypadku Zakopianki w Krakowie czy Blue City w Warszawie.

dwa kolejne otwarcia już wkrótce w Warszawie

Dwa kolejne otwarcia w Warszawie już w najbliższym tygodniu w CH Sadyba oraz nasza pierwsza restauracja poza centrum handlowym przy ulicy Nowy Świat. W konsekwencji, do końca roku planujemy otworzyć jeszcze około pięciu nowych restauracji. Wkraczamy przy tym do nowych miast. Oprócz wspomnianego Kalisza również mieszkańcy Olsztyna doczekają się w końcu pierwszego North Fish w swoim mieście.


Jacek Ostrowski North Food PolskaJacek Ostrowski Autor: North Food Polska

chcieliby widzieć North Fish poza galeriami handlowymi

Nowy format działalności North Fish był wynikiem zderzenia potrzeb klientów i naszego biznesu. Klienci wielokrotnie podkreślali, że chcieliby widzieć North Fish poza galeriami handlowymi, bliżej ich miejsca pracy, szkoły, czy zamieszkania. Poza tym nie wszyscy klienci poszukujący dobrych dań z ryb i owoców morza korzystają z oferty gastronomicznej na foodcourcie. Z drugiej strony, jesteśmy już obecni w większości znaczących galerii handlowych, więc jeśli chcemy nadal intensywnie się rozwijać musimy wyjść poza nie. Z tych powodów, otwarcie streetowego formatu wydaje się być naturalne.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem cukru i wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *