Jerzy Donimirski: Na rynku jest wiele miejsca dla małych, oryginalnych hoteli

właściciel Donimirski Boutique Hotels

Jerzy Donimirski: Na rynku jest wiele miejsca dla małych, oryginalnych hoteli

    właściciel sieci hoteli butikowych, urządzonych w oryginalnym stylu, w zabytkowych budynkach

internet umożliwia obecność na rynku takim obiektom

Rozwój butikowych hoteli w Polsce jest wciąż na początku swojej drogi. Uważam jednak, że liczba takich hoteli będzie rosła ponad obecny procentowy udział w całym hotelarstwie. Internet umożliwia obecność na rynku takim obiektom, a nawet stymuluje ich rozwój.

z zapotrzebowaniem rynkowym stawiam na biurowce

Aktualnie, w związku z zapotrzebowaniem rynkowym stawiam na biurowce. Obecnie przearanżowuję historyczne kamienice w Krakowie na taką funkcję, jednak zabezpieczając robię to w taki sposób, aby w przyszłości w budynkach tych mógłby powstać hotele.

Projekt architektoniczny zapewnia dwufunkcyjność, dzięki czemu za kilka lub kilkanaście lat, może dojść do przekształcenia biur w obiekty noclegowe – już z niedużym nakładem finansowym i przy małym zakresie przeróbek technicznych. Rozglądam się także za wynajęciem hotelu w centrum Krakowa.


Jerzy Donimirski: Na rynku jest wiele miejsca dla małych oryginalnych hoteliJerzy Donimirski właściciel Donimirski Boutique Hotels

sprzedaż online realizujemy od sześciu lat

To oczywiste, że trzeba nadążać za techniką umożliwiającą lepszy marketing. Aktualnie – po sześciu latach od uruchomienia, zmieniam stronę internetową sieci. Nowa będzie adekwatna do dzisiejszej elektroniki mobilnej. Dostosowana będzie do smartphonów i tabletów.

Sprzedaż online realizujemy od sześciu lat. Także co kilka lat aktualizujemy i wymieniamy foldery. Intensywnie wdrażam również w firmie CSR, przez współpracę z Zakonem Maltańskim.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Steviaparaguaya S.A. Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *