Justyna Kaczorowska objęła stanowisko dyrektora marketingu w Vienna International Hotels & Resorts

Vienna International Hotels & Resorts Polska

Justyna Kaczorowska objęła stanowisko dyrektora marketingu w Vienna International Hotels & Resorts

    odpowiedzialna będzie za PR oraz strategię marketingową pięciu hoteli

odpowiedzialna za realizację strategii marketingowych

Od 1998 r. związana z branżą wydawniczą oraz edukacyjną. Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu produktów i usług w międzynarodowych firmach. Przez wiele lat odpowiedzialna za realizację ich strategii marketingowych i sprzedażowych. Ekspert w obszarze marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem baz danych, Internetu i nowych technologii.

ekonomistka ze specjalizacją organizacja i zarządzanie

Ostatnie dwa lata w firmie doradczo-szkoleniowej zajmowała się PR, marketingiem oraz organizacją dużych konferencji z Brianem Tracy z zakresu skutecznej sprzedaży, przywództwa, rozwoju biznesu i efektywności osobistej. Certyfikowany coach międzynarodowej szkoły coachingu – Noble Manhattan Coaching (PCD). Z wykształcenia ekonomistka ze specjalizacją organizacja i zarządzanie oraz marketing. Ukończyła także studium hotelarsko-turystyczne i przez pewien czas była pilotem wycieczek zagranicznych.


Justyna Kaczorowska objęła stanowisko dyrektora marketingu w Vienna International Hotels & ResortsJustyna Kaczorowska dyrektor marketingu w Vienna International Hotels & Resorts

grupa hotelarska, która prowadzi i rozwija 37 hoteli

Vienna International Hotelmanagement AG to grupa hotelarska, która prowadzi i rozwija 37 hoteli oraz jeden projekt hotelowy z 6 685 pokojami i 14 590 łóżkami w dziewięciu krajach.

W portfolio firmy znajduje się jeden hotel należący do grupy Leading Hotels of the World oraz obiekty miejskie, kompleksy hotelowe, hotele spa & wellness oraz kongresowe. W Polsce Vienna International Hotelmanagement AG aktualnie zarządza pięcioma hotelami.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Steviaparaguaya S.A. Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *