Już za dwa miesiące odbędzie się Wschodni Kongres Gospodarczy (WKG) w Białymstoku

Tadeusz Truskolaski prezydent Białegostoku

Już za dwa miesiące odbędzie się Wschodni Kongres Gospodarczy (WKG) w Białymstoku

    przedstawiciele rady patronackiej przedstawili w stolicy Podlasia ideę, założenia i sprawy organizacyjne Kongresu

okazją do zaprezentowania potencjału gospodarczego

Wschodni Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 18-19 września br. Ma być okazją do zaprezentowania potencjału gospodarczego makroregionu i jego możliwości jako pośrednika w relacjach między Wschodem i Zachodem Europy. Zaproszeni zostaną partnerzy z: Białorusi, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Gruzji, Mołdawii i innych krajów.

potencjał regionu w relacjach między Wschodem i Zachodem

Najważniejsze dla gospodarki Polski Wschodniej kwestie, rola i potencjał regionu w relacjach między Wschodem i Zachodem Europy, dwa dni debat, tysiąc gości z kraju i z zagranicy, a wśród nich przedstawiciele biznesu, politycy, eksperci. Już za dwa miesiące odbędzie się Wschodni Kongres Gospodarczy (WKG) w Białymstoku.


Jarosław Dworzański, marszałek województwa podlaskiego, Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator Wschodniego Kongresu Gospodarczego, Tadeusz Truskolaski, prezydent BiałegostokuPodczas konferencji prasowej, od lewej: Jarosław Dworzański, marszałek województwa podlaskiego, Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator Wschodniego Kongresu Gospodarczego, Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku. Fot. PTWP (Piotr Waniorek)

zmysł modernizacji i chęć pokonywania ograniczeń

O możliwościach rozwoju decyduje otwartość we współpracy gospodarczej, zmysł modernizacji i chęć pokonywania ograniczeń – powiedział Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator Wschodniego Kongresu Gospodarczego. – Warto inwestować w Polskę Wschodnią i Europę Wschodnią, w pomysły tu zgłaszane, inicjatywy, marzenia, bowiem wschód i zachód potrzebują siebie nawzajem.

Rozmawialiśmy z panem prezydentem RP, który przyjął zaproszenie na Kongres i ustnie potwierdził obecność – poinformował Tadeusz Truskolaski, prezydent Białegostoku.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Steviaparaguaya S.A. Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *