Marcin Ciecierski: Excellence SA chce zbudować wspólną grupę zakupową i dział sprzedaży

współwłaściciel spółki Excellence SA

Marcin Ciecierski: Excellence SA chce zbudować wspólną grupę zakupową i dział sprzedaży

    wprowadziłem do obrotu ponad 2 mln własnych akcji

prowadzimy rozmowy z pewnym podmiotem

Marcin Ciecierski zdradził nam, że prowadzi rozmowy z firmą z branży herbacianej, czyli z kompatybilnej branży do działalności spółki Excellence, która produkuje syropy owocowe.

Prowadzimy rozmowy z pewnym podmiotem, z którym chcemy zbudować wspólną grupę zakupową i dział sprzedaży – mówi serwisowi portalspozywczy.pl, Marcin Ciecierski, założyciel i współwłaściciel spółki Excellence SA.

połączył syropy i herbaty brandem Herbapol

Jego zdaniem, herbaty oraz syropy i napoje świetnie się komponują, chociażby z tak prozaicznych powodów, że herbata jest lekka w transporcie.

Uczę się od najlepszych, a w tym przypadku od Jerzego Staraka i Romana Górnego, który połączył syropy i herbaty brandem Herbapol. Chcemy powielić ten sukces – przyznał Ciecierski.


Marcin Ciecierski, założyciel i współwłaściciel spółkiMarcin Ciecierski, założyciel i współwłaściciel spółki; fot. ŻelaznaStudio (P.Pawłowski)

wprowadziłem do obrotu ponad 2 mln własnych akcji

Excellence SA zadebiutowała 15 września br. na rynku NewConnect. Przeprowadzono emisję prywatną, z której środki trafią do akcjonariuszy. – Nasza spółka nie potrzebowała środków na inwestycje. Łatwiej jest uzyskać pieniądze z kredytów bankowych, które są z reguły tańsze niż w przypadku pozyskania ich od inwestorów.

Głównym celem debiutu nie było więc pozyskanie funduszy na rozwój, ale uniezależnienie spółki ode mnie, czyli głównego akcjonariusza oraz jej uwiarygodnienie w oczach partnerów. Wprowadziłem do obrotu ponad 2 mln własnych akcji – tłumaczy Marcin Ciecierski.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Steviaparaguaya S.A. Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *