Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów już 9 kwietnia

Agnieszka Szpaderska WorldFood Warsaw 2014

Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów już 9 kwietnia

    nie zabraknie konferencji nt. tendencji rynkowych i kierunków rozwoju branży, jak również pokazów kulinarnych i degustacji

święto dla całej branży spożywczej i gastronomicznej

Targi, to święto dla całej branży spożywczej i gastronomicznej. WorldFood Warsaw rozpoczną się 9 kwietnia w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Impreza będzie nową platformą biznesową, która jak mają nadzieję organizatorzy, na stałe wpisze się w kalendarz ważnych wydarzeń dla branży gastronomicznej w stolicy. Takiego wydarzenia nie powinni przegapić menadżerowie i kadra zarządzająca branży HoRaCa, bo targi będą miały charakter business-to-business.

specjalne konferencje poświęcone żywności i trendom

Wystawcy z Polski i zagranicy, panele dyskusyjne i specjalne konferencje poświęcone żywności i trendom w branży spożywczej i gastronomicznej. Swój udział zapowiedziało około 100 firm z całego świata. Na imprezie będą gościć przedstawiciele ponad 20 krajów. Prócz najważniejszych państw Unii Europejskiej swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele: Rosji, Tajlandii, Chin, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Malezji.


Międzynarodowe Targi Żywności i Napojów Warszawa

menadżerowie restauracji będą mogli znaleźć ciekawe produkty

Na targach WorldFood Warsaw 2014 będzie można zobaczyć produkty i firmy, których jeszcze nie ma na polskim rynku – mówi Agnieszka Szpaderska, manager targów WorldFood Warsaw 2014. Na naszej imprezie szefowie kuchni, czy menadżerowie restauracji będą mogli znaleźć ciekawe produkty, które pozwolą wzbogacić menu i dostosować je dla coraz bardziej wymagających konsumentów, a tym samym poprawić wizerunek i obroty swoich placówek.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem cukru i wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *