Pastylki z ekstraktem stewii praktyczne w użyciu

stewia pastylki z ekstraktem

Pastylki z ekstraktem stewii praktyczne w użyciu

    wygodne przede wszystkim w podróży i na urlopie

znakomite do bezkalorycznego słodzenia napojów

Ekstrakt wysokiej jakości z oryginalnej stewii, stevia rebaudiana bertoni, nadaje się przede wszystkim do słodzenia kawy i herbaty. Pastylki sa bardzo dobrze rozpuszczalne w płynach i są często stosowane przez osoby dbające o swoją wagę ciała.

oryginalna stewia: stevia rebaudiana bertoni

Roślina ta, pochodząca z Paragwaju, od wieków używana była w Ameryce Południowej jako zioło i nie tylko do słodzenia. W oryginalnym języku guarani: ka’a (ziele) y he’ẽ (słodkie) a więc słodkie ziele. Do dzisiaj ziele to uprawiane jest w niektórych regionach Paragwaju, dzie ma optymalne warunki do rozwoju.


stewia pastylkistewia pastylki indeks glikemiczny 0

oryginalny produkt, indeks glikemiczny = 0 !

Im wyższa wartość IG (indeks glikemiczny) danego produktu, tym wyższy poziom cukru we krwi po jego spożyciu. Dlatego przede wszystkim diabetycy oraz osoby z nadwagą powinny używać produktów z IG 0. Produkty o wysokim indeksie powodują zarówno wysoki szczytowy poziom cukru we krwi, jak i szybki jego spadek.

Powolne przyswajanie i stopniowy wzrost oraz spadek poziomu cukru we krwi po spożyciu produktów o niskim indeksie glikemicznym, ułatwia kontrolę poziomu cukru we krwi u osób chorych na cukrzycę. Jest to również zalecane dla osób zdrowych, ponieważ powoduje mniejsze wydzielanie insuliny.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem cukru i wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji oraz zapytania: Stewia Informacje

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *