Piekarnie Nowakowski

Piekarnie

Piekarnie Nowakowski

Firma Hicron zakończyła wdrożenie systemu SAP Business All-in-One w firmach Piekarnia Nowakowski Elżbieta Zajezierska oraz Nowakowski Sklepy Sp. z o.o.

Zakres wdrożenia

Zakres wdrożenia systemu obejmuje kluczowe obszary działania firmy: finanse, sprzedaż i dystrybucję, gospodarkę materiałową i magazynową, planowanie produkcji, HR.

“Gorąco Polecam Nowakowski”

Wdrożenie nastąpiło w dwóch jednostkach gospodarczych: Piekarni Nowakowski, skupiającej część produkcyjną działalności, oraz Nowakowski Sklepy Sp. z o.o., odpowiedzialnej za sprzedaż i zarządzanie sklepami pod marką “Gorąco Polecam Nowakowski”.
źródło dla handlu

Naturalnu słodzik zaczyna być bardzo popularny

Słodzik zawierający ekstrakt z liści stewii jest bardzo popularny w USA – stał się główną marką słodzików stołowych uznawaną przez 57 proc. konsumentów. Po podpisaniu umów partnerskich z producentami wiodących słodzików stołowych Silver Spoon w Wielkiej Brytanii, CristalCo (Daddy) we Francji, Eridania we Włoszech i Azucarera Ebro w Hiszpanii, słodzik ten jest obecnie wprowadzany na rynki Europy – reklamy konsumenckie w samej Wlk. Brytanii opiewają na 5 mln funtów !

Stewia naturalny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem cukru i wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

Organizator i Kontakt:

Organizator:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
Więcej informacji: www.polagra-food.pl

 

  • stewia plyn
Portraits

Glikozydy stewiolowe decydujące parametry

Kluczowymi parametrami dla produkcji na skalę przemysłową są jakość liści Stewii, decydująca o zawartości glikozydów stewiolowych i Rebaudiozydu A, jak również dobór właściwej technologii obróbki.

Liście używane do produkcji glikozydów stewiolowych przetwarzane i uprawiane są w ojczyźnie stewii Paragwaju. Gwarantuje to znakomitą jakość zarówno suszu jak i glikozydów stewiolowych.

Nasz partner NL Stevia S.A do celów ekstrakcji i oczyszczania stosuje wyłącznie metody fizyczne. Zastosowanie jakichkolwiek chemicznych modyfikacji i reakcji w stosunku do ekstraktów nie ma miejsca a zawartość odpadów roślinnych w produktach końcowych jest znikoma i wynosi mniej niż 5 %.

więcej informacji: Stewia liście suszone

>>> Zdrowa żywność / organiczne stewia tabs, drażetki
>>> Zdrowa żywność / stewia w płynie

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *