Piotr i Paweł sklep internetowy

Piotr i Paweł

Piotr i Paweł sklep internetowy

Poznańska sieć supermarketów Piotr i Paweł uruchomiła sklep internetowy z możliwością dostawy na terenie całego kraju – dowiedział się serwis portalspozywczy.pl.

e-piotripawel.pl

Należy podkreślić, że e-piotripawel.pl to pierwszy e-sklep o ogólnopolskim zasięgu.

firma kurierska Opek

Piotr i Paweł będzie realizować dostawy we współpracy z firmą kurierską Opek, która dostarczać będzie towary na terenach, które nie są obsługiwane przez “sklepy internetowe” poznańskiej sieci działające w takich miastach jak: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Łódź, Płock, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa i Wrocław.

ogólnopolska wersja sklepu e-piotripawel.pl

Klienci e-sklepu z terenu całego kraju będą mogli zamówić na stronach sieci kilkanaście tysięcy produktów.
źródło portalspozywczy

Stosowanie stewii w produkcji cukierniczej

Eksperci tłumaczą, że stosowanie stewii w produkcji cukierniczej może wpływać na zmianę smaku, toteż ta kwestia wymaga szczególnej uwagi. Należy także pamiętać, że istnieją prawne limity maksymalnej zawartości glikozydów stewiolowych.

Słodzik zaczyna być bardzo popularny

Słodzik zawierający ekstrakt z liści stewii jest bardzo popularny w USA – stał się główną marką słodzików stołowych uznawaną przez 57 proc. konsumentów. Po podpisaniu umów partnerskich z producentami wiodących słodzików stołowych Silver Spoon w Wielkiej Brytanii, CristalCo (Daddy) we Francji, Eridania we Włoszech i Azucarera Ebro w Hiszpanii, słodzik ten jest obecnie wprowadzany na rynki Europy – reklamy konsumenckie w samej Wlk. Brytanii opiewają na 5 mln funtów !

Stewia naturalny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem cukru i wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

Organizator i Kontakt:

Organizator:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
Więcej informacji: www.polagra-food.pl

 

  • stewia plyn
Portraits

Glikozydy stewiolowe decydujące parametry

Kluczowymi parametrami dla produkcji na skalę przemysłową są jakość liści Stewii, decydująca o zawartości glikozydów stewiolowych i Rebaudiozydu A, jak również dobór właściwej technologii obróbki.

Liście używane do produkcji glikozydów stewiolowych przetwarzane i uprawiane są w ojczyźnie stewii Paragwaju. Gwarantuje to znakomitą jakość zarówno suszu jak i glikozydów stewiolowych.

Nasz partner NL Stevia S.A do celów ekstrakcji i oczyszczania stosuje wyłącznie metody fizyczne. Zastosowanie jakichkolwiek chemicznych modyfikacji i reakcji w stosunku do ekstraktów nie ma miejsca a zawartość odpadów roślinnych w produktach końcowych jest znikoma i wynosi mniej niż 5 %.

więcej informacji: Stewia liście suszone

>>> Zdrowa żywność / organiczne stewia tabs, drażetki
>>> Zdrowa żywność / stewia w płynie

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *