Ruch przekształca swój model biznesowy

Dariusz Stolarczyk wiceprezes Ruch

Ruch przekształca swój model biznesowy

    paczka w Ruchu – usługa rozwijana od początku roku bardzo intensywnie

RUCH staje się więc mini centrum usług

Rynek sprzedaży prasy w tradycyjnej formie kurczy się. Dlatego sieci sprzedaży takie, jak RUCH, muszą przekształcić swój model biznesowy, żeby dostosować się do tego trendu. RUCH staje się więc mini centrum usług, które w dużej mierze wykorzystuje dostępne nowe technologie oraz zmieniające się zapotrzebowanie swoich klientów – mówi Dariusz Stolarczyk, wiceprezes Ruch SA

oferty bistro pod marką Ruch Cafe

Dzięki gęstej sieci naszych punktów możemy z dotrzeć z nowoczesnymi usługami do klientów w całej Polsce. Dlatego w dalszym ciągu będziemy intensywnie rozwijać usługi finansowe i pocztowe oraz LOTTO, uruchamiając kolejne punkty w naszej sieci. Będziemy także dbali o rozwój oferty bistro pod marką Ruch Cafe dostępną w naszych punktach – dodaje Dariusz Stolarczyk.


Ruch przekształca swój model biznesowy

kluczowym projektem sieci jest Paczka w RUCH-u

Jednak kluczowym projektem sieci jest Paczka w RUCH-u, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem od samego początku. Wynika to z dużej liczby punktów odbioru, których mamy ponad 2,5 tys., z możliwością ich rozszerzenia do 6 tyś. punktów, prostej procedury nadawania i odbierania przesyłek, możliwości płatności przy odbiorze, możliwości złożenia zamówienia w kiosku RUCH-u, sprawnego i niezawodnego procesu logistycznego, a także atrakcyjnej ceny za usługę.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem cukru i wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *