Sieć ABC „po sąsiedzku” liczy już blisko 5,4 tys. placówek

Polska Sieć ABCHelio stawi

Sieć ABC „po sąsiedzku” liczy już blisko 5,4 tys. placówek

    Sieć ABC rośnie w dwucyfrowym tempie

to największa w Polsce sieć

Liczba sklepów działających pod szyldem ABC „po sąsiedzku” powiększyła się w minionym roku o ponad 720 placówek. Ta największa w Polsce sieć zrzeszająca niezależne sklepy detaliczne liczy już blisko 5,4 tys. placówek.

koncept abc Mini Bistro

Grupa Eurocash dąży do ciągłego wzbogacania oferty skierowanej do swoich partnerów, dzięki którym mogą oni podnieść atrakcyjność i konkurencyjność swoich placówek, a w efekcie – także ich rentowność. W 2012 r. sieć wprowadziła na szeroką skalę m.in. koncept abc Mini Bistro, czyli kącik gastronomiczny.

sklepy muszą ciągle rozwijać swoją ofertę

Małe sklepy muszą ciągle rozwijać swoją ofertę – być czymś więcej niż tylko sklepem spożywczym. Mieć to wszystko, czego nie ma konkurencja. W 2013 r. będziemy zarówno rozwijać projekty już funkcjonujące w sieci, takie jak abc Mini Bistro, jak i pracować nad nowymi rozwiązaniami, które będą przyczyniać się do wzmocnienia niezależnych sklepów i podniesienia ich atrakcyjności – podsumowuje Łukasz Chady.

więcej źródło portal spożywczy

I ważna informacja dla dbających o zdrowie – stewia ma zero kalorii.

Stewia suszone organiczne liście
stewia suszone liscie

Stewia naturalny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem cukru i wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

 

  • Stewia drazetki
Stewia Produkty

Glikozydy stewiolowe decydujące parametry

Liście używane do produkcji glikozydów stewiolowych przetwarzane i uprawiane są w ojczyźnie stewii Paragwaju. Gwarantuje to znakomitą jakość zarówno suszu jak i glikozydów stewiolowych.

Do celów ekstrakcji i oczyszczania stosujemy wyłącznie metody ekologiczne. Zastosowanie jakichkolwiek chemicznych modyfikacji i reakcji w stosunku do ekstraktów nie ma miejsca a zawartość odpadów roślinnych w produktach końcowych jest znikoma i wynosi mniej niż 5 %.

więcej informacji: Stewia liście suszone

>>> Zdrowa żywność / organiczne stewia tabs, drażetki
>>> Zdrowa żywność / stewia w płynie

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *