Sieć pizzerii Biesiadowo – zarządzana przez firmę Wojtex już wkrótce otworzy swoją nową restaurację

Przemyśl Biesiadowo

Sieć pizzerii Biesiadowo – zarządzana przez firmę Wojtex już wkrótce otworzy swoją nową restaurację

    pizzę będą mogli skosztować mieszkańcy Przemyśla. Na terenie całego kraju pod szyldem Biesiadowo działa prawie 100 lokali

stworzona została także specjalistyczna hurtownia

Wojtex jest również operatorem sieci Crazy Piramid Pizza (pizzerie). Na potrzeby obu sieci stworzona została także specjalistyczna hurtownia, która zaopatruje lokale we wszelkie niezbędne artykuły spożywcze oraz sprzęt piece i zmywarki.

zapewniane jest szkolenie personelu, dostarczenie produktów

Sieć rozpoczęła również współpracę z portalem Pizzaportal.pl. Będzie to akcja promocyjna dla klientów Biesiadowo, którzy zamówią swoją ulubioną pizzę za pośrednictwem portalu. Lokale sieci Biesiadowo działają w systemie franczyzowym, który firma uruchomiła pod koniec 2008 roku. Do otwarcia pizzerii o powierzchni min. 70 mkw. potrzebne jest około 42 tysięcy złotych.

Nie jest wymagane doświadczenie gastronomiczne. Zapewniane jest szkolenie personelu, dostarczenie produktów oraz pomoc w urządzeniu lokalu.


Sieć pizzerii BiesiadowoAutor: Biesiadowo

ciasto do pizzy upieczone przez specjalną maszynę

W ramach Crazy Piramid Pizza w tej chwili działa dziewięć pełnowymiarowych pizzerii w Polsce. Flagowy produkt Crazy Piramid Pizza – pizza w rożek – dostępna jest także w placówkach Biesiadowo i innych lokalach partnerskich. Crazy Piramid Pizza to ciasto do pizzy upieczone przez specjalną maszynę, która przy przyrządzaniu nadaje mu kształt stożka.

Rożek nadziewany jest potem wybranym przez klienta farszem, a całość – podgrzewana w piecyku. Maszyna potrafi jednorazowo wypiec cztery rożki, a całe przygotowanie potrawy może zająć tylko cztery minuty.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Steviaparaguaya S.A. Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *