Stewia nowe produkty: Kapsułki z ekstraktem stewii

zielona herbata i stewia

Stewia nowe produkty: Kapsułki z ekstraktem stewii

    popyt na prozdrowotne produkty z ekstraktu stewii rośnie

parę podstawowych informacji o stewii

Stewia a właściwie odmiana stewii, która nazywa się stevia rebaudiana bertoni, to roślina znana i stosowana od stuleci. Jest to roślina pochodząca z Paragwaju, gdzie po dzień dzisiejszy, za sprawą idealnego klimatu, rośnie i rozwija się znakomicie. Dlaczego? Lubi przede wszystkim dużo słońca a tego w Paragwaju nie brakuje, dni słonecznych jest ok. 300 w roku.

zastosowanie stevia rebaudiana bertoni

Z rośliny stewii używa się liści jak i łodyg, które również w naszych odmianach zawieraja słodycz i wykorzystywane są zarówno jako susz, oraz do produkcji prozdrowotnych kapsułek. Organiczny susz stewii jest juz dostępny w Polsce, ponieważ eksport tego zioła ruszył w 2013 roku także do Polski.

Stosowane są liście jako zioło, słodzik, przyprawa do kuchni, do sałatek owocowych jak i warzywnych, do niskokalorycznych napojów, do pieczenia ciast, chleba jak i słodkich bułeczek. Zastosowanie jest praktycznie nieograniczone, zdrowe i bezkalorii.


stewia kapsułkistewia kapsułki źródło: zielonaherbata.org

jakie zastosowanie mają kapsułki z ekstraktem stewii?

Jest to bardzo wygodny i praktyczny sposób zarówno na odchudzanie jak i kontrolowanie swojej wagi. W postaci kapsułek dostarczamy organizmowi potrzebnej słodyczy, która nie zawiera kalorii. Organizm więc nie domaga się w sposób oczywisty cukru i hamuje “łakomstwo”.

Sam na swoim przykładzie wiem jak trudno oderwać się od słodyczy! Pierwszy kawałek, drugi itd. końca naturalnie nie widać a brzuch jak i waga rosnie. Biorąc dwie do trzech kapsułek dziennie, organizm po pewnym czasie przestawi się na prozdrowotny tryb zycia.

informacje i zapytania: info@steviaexport.com


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

  • Stewia drazetki
Stewia Produkty

więcej informacji: Stewia liście suszone

>>> Zdrowa żywność / stewia w płynie
>>> Zdrowa żywność / organiczne stewia tabs, drażetki
>>> Zdrowa żywność / saszetki, praktyczny naturalny słodzik

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *