Stewia: Złoty atut, który wpłynie na pozytywne zapamiętanie usługi przez klienta

naturalny i oryginalny słodzik

Stewia: Złoty atut, który wpłynie na pozytywne zapamiętanie usługi przez klienta

    klient podświadomie traktuje wysoki poziom serwisu kawowego jako element luksusu, co ma szansę w znaczący sposób podnieść prestiż miejsca

wybór wyśmienitych kaw z naturalnym słodzikiem – stewią?

W świecie narastającej konkurencji każdy atut, który wpłynie na pozytywne zapamiętanie usługi przez klienta, jest na wagę złota. Właściciele restauracji i hoteli prześcigają się w pomysłach, czym miło zaskoczyć swoich gości. Wybór win, kuchnia sezonowa czy slow food, atrakcyjny pakiet spa? A może będzie to wybór wyśmienitych kaw z naturalnym słodzikiem – stewią?

wychodzą oni poza swoje przyzwyczajenia smakowe

Mamy gości skłonnych, by podczas pobytu w hotelu poeksperymentować z różnorodnością oferty gastronomicznej – w tym kaw ze stewią. Mając czas i będąc w dobrym nastroju, wychodzą oni poza swoje przyzwyczajenia smakowe, chcąc spróbować czegoś nowego. Latte macchiato w wersji egzotycznej? Cappuccino podane ze szczyptą pieprzu? A może kawa na zimno z syropem malinowym i świeżymi owocami?

Potrzeby obu tych grup konsumentów pokazują, jak ważne jest, by mieć w swojej karcie szeroki, ale i ciekawy wybór mieszanek.


stewia naturalny słodzik do kawynaturalny i bezkaloryczny słodzik do kawy

przy okazji posmakują naturalnej słodkości

Dzięki ugruntowanej renomie wyśmienitej kawy, hotel może dodatkowo pozyskać także klientów niebędących zameldowanymi gośćmi, którzy zamiast do od lat znanej im kawiarenki przyjdą do hotelu serwującego najlepszą kawę w okolicy.

Przy okazji posmakują naturalnej słodkości, a może następnym razem przyprowadzą rodzinę na obiad lub zarekomendują hotel przyjeżdżającym znajomym?


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

więcej informacji na temat ekologicznych produktów ze stewii, również z logo klienta:

Steviaparaguaya S.A. Zbigniew Geszczynski – info@steviaexport.com

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *