Zabrze: Park Hotel Diament będzie najnowszym i pierwszym tej klasy w Zabrzu

Rafał Bakalarski prezes sieci Hotele Diament

Zabrze: Park Hotel Diament będzie najnowszym i pierwszym tej klasy w Zabrzu

    spółka zdradza w rozmowie z naszą redakcją swój kolejny krok

dobry wynik dla całej naszej sieci

Podsumowaliśmy go dobrym wynikiem dla całej naszej sieci, notując zakładany wzrost obrotów, co świadczy o stabilizacji gospodarki i jest sygnałem do eskalacji działań. Przed nami otwarcie dziewiątego już Hotelu Diament w Polsce. Nasz apetyt jednak nie maleje – zapowiada kolejne inwestycje Rafał Bakalarski, prezes sieci Hotele Diament.

prowadzimy rozmowy w Warszawie w sprawie zakupu stołecznego hotelu

Spółka hotelarska Hotele Diament prowadzi aktualnie rozmowy w Warszawie w sprawie możliwości zakupu stołecznego hotelu lub pozyskania gruntów pod budowę nowego obiektu z 200 pokojami i zapleczem konferencyjnym. – Obecne wyniki spółki pozwalają na otwarcie nowego hotelu z własnych środków średnio co półtora roku. Plan na najbliższe lata zakłada powiększenie naszej sieci o 3-4 nowe własne lokalizacje, a także przejmowanie hoteli w zarządzanie – mówi Rafał Bakalarski.


diament zabrze

pierwszych gości przyjmie już wiosną tego roku

Nowy Park Hotel Diament w Zabrzu pierwszych gości przyjmie już wiosną tego roku. Do ich dyspozycji oddane zostaną 74 pokoje jedno- i dwuosobowe oraz przestronne apartamenty. Wraz z drugim, przyległym hotelem tej samej sieci, kompleks oferować będzie łącznie 129 pokoi w standardzie cztero- i trzygwiazdkowym.


Zamiast cukru używaj stewię, jako naturalny bezkaloryczny słodzik

Stewia naturalny i ekologiczny słodzik

Stewia jest naturalnym, zdrowym i bezkalorycznym zamiennikiem cukru i wszystkich sztucznych słodzików. Smakuje najbardziej, gdy odpowiednio ją dawkujemy.

Naszym życzeniem jest wpłynąć na świadomość Czytelników i towarzyszyć im w drodze do zdrowego żywienia.

powrót na stronę główną: Stewia Polska

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *